Capoeira dla dzieci – Capoeira Łódź – Centrum Academia
+48 691-916-016

Capoeira dla dzieci

treningi_dzieci

Treningi dla dzieci w wieku 5-7 lat

Zajęcia dla najmłodszych, które mają przygotować maluchy do późniejszych treningów. Składają się na nie ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające koordynację ruchową, lateralizację a także zajęcia muzyczne i rytmiczne w formie gier i zabaw.

 

Treningi dla dzieci w wieku 8-11 lat początkujący

Podczas tych zajęć wprowadzane są techniki używane w capoeirze, dzieci uczą się też dyscypliny i zasad panujących w capoeirze oraz podczas treningu. Uczą się też podstaw języka portugalskiego oraz portugalskich piosenek wykorzystywanych w capoeirze.

 

Treningi dla dzieci w wieku 8-11 lat średnio-zaawansowani

To zajęcia dla dzieci, które trenowały już przynajmniej rok w naszej grupie. Te zajęcia przygotowują dzieci do zajęć zaawansowanych.

 

Treningi dla dzieci w wieku 8-11 lat zaawansowani

To zajęcia dla dzieci, które trenowały już przynajmniej 2 lata w naszej grupie. Te zajęcia przygotowują dzieci do wejścia w cykl treningów dla młodzieży.

 

Treningi Capoeira Family

Unikatowe zajęcia, na których rodzice ćwiczą razem z dziećmi, jest to wyjątkowa okazja do spędzenia wartościowego czasu ze swoją rodziną. Podczas treningów rodzcie kibicują dzieciom a dzieci rodzicom, dzięki temu wszyscy robią szybkie postępy. Przyjazna atmosfera sprzyja zacieśnianiu więzi rodzinnych a ćwiczenia w grupach uczą współpracy.